Magické trojhranné voskovky

MAGICKÉ TROJHRANNÉ VOSKOVKY

Šetří Váš čas i peníze a užijete si spousty zábavy!

Magická trojboká voskovka – pomáhá rozvíjení hrubé a jemné motoriky, správného držení psacího i dílenského náčiní, koriguje problémy dysgrafického rázu. Vliv barevných odstínů, které vznikají působí kladně na dětskou psychiku, mají obdobný účinek jako automatická kresba.
Jedná se o nový tip voskovky, při jejímž použití převládá její vysoká krycí schopnost a schopnost vytvářet duhové odstíny. Neodpuzuje jiné pigmenty, obrázky můžete popsat fixy, kuličkovým perem a dozdobit razítky.

Zároveň je výbornou hrou pro děti! Pro nekonečnou zábavu Vám stačí obyčejný kancelářský papír a frotáž je hotová za několik sekund. Stačí najít strukturovaný materiál např. zmačkat papír, použít list ze stromu, kus reliéfní látky, výšivky nebo strukturní podložku na modelování a podložit pod archem papíru, pak jenom lehce projedeme širokou stranou voskovky náš papír a obrázek je na světě. 
Použít můžete i papírové a plastové šablony, které se jednoduše přenášejí na papír. 
Vybrat si můžete i z naší pestré nabídky v sekci MALOVÁNÍ-ŠABLONY.
Výroba dekoračních a speciálních papírů pro Vaši kreativní činnost nezabere vůbec čas a ušetří peníze. Trojboká voskovka je také ideálním pomocníkem pro malování velkých ploch. Práce s voskovkou je rychlá a jednoduchá!
Nekonečnou inspiraci můžete čerpat na našich stránkách v sekci "INSPIRACE", kde jsou námi vytvořené obrázky a výrobky s podrobnými postupy. 

 

Nejprodávanější

32
3313233
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Papírové šablony MAGIC sada G - Zelenina 2613
  Papírové šablony MAGIC sada G - Zelenina
  Momentálně nedostupné Značka: WPL GMBH (GERMANY)
  Sada 6ks šablony na malování s motivy zelenina. Materiál bílý karton 220g. Doporučujeme pro malování s magickými voskovkami, vhodné i pro tupování s temperami. Nevhodné pro děti do 3.let, obsahuje malé dílky.

  26,45 Kč bez DPH 32 Kč
 • Papírové šablony MAGIC sada H - Vánoce 2738
  Papírové šablony MAGIC sada H - Vánoce
  Momentálně nedostupné Značka: WPL GMBH (GERMANY)
  Sada 6ks šablony na malování s motivy Vánoc. Materiál bílý karton 220g. Doporučujeme pro malování s magickými voskovkami, vhodné i pro tupování s temperami. Nevhodné pro děti do 3.let, obsahuje malé dílky. Rozměry 11x14cm.

  26,45 Kč bez DPH 32 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem